Tekststørrelse
Kontrast
sommerbilde

Kontaktinformasjon politikere

REPRESENTANTER OG VARAREPRESENTANTER KOMMUNESTYRET 2015 – 2019.

 

SENTERPARTIET

Telefon

e-post adresse

Harald Lie

97510956

harald.haugtun@gmail.com

Malin Torgersen

92219845

Nus_cha@hotmail.com

 

Anne Siri Hamarsbøen

41311694

annesirihamarsboen@gmail.com

 

Kjetil Sjåvik

99037676

ksjavik@online.no

 

Janne Sjelmo Nordås

97063651

jannesjelmonordas@gmail.com

 

Tomas Daniel Børgefjell

92801127

tobo@susendalbygdeservice.no

 

 

 

 

 

Vararepresentanter

 

 

 

  1. Eivind Andre Volden

98064477

eivind.volden@gmail.com

 

  1. Kai Remi Johansen

99244524

kairemi@kairemi.net

 

  1. Tore Skundberg

47858061

toreskun@gmail.com

 

  1. Anders Granmo

47657637

agranmo@gmail.com

 

  1. Ellen Hoff Krutådal

97711836

Ellen_sinj@hotmail.com

 

  1. Benny Gullholm

(Partiuavhengig)

91143529

benny.gullholm@hattfjelldal.kommune.no

 

  1. Olger Johan Juliussen

97712331

 

 

  1. Bjørg Heidi Finseth

41432037

bogfjelldal@live.no

 

  1. Kim Andre H. Schei

93267572

kischei@outlook.com

 

 

 

 

 

 

 

Hattfjelldal bygdeliste

Trine Thorsen Bolstad

92848356

trine@furuheimgaard.no

Tone Waaler

47881118

waaler.tone@gmail.com

Morten Bolstad

47369214

morten@furuheimgaard.no

 

 

 

Vararepresentanter

 

 

  1. Bjørn Rasmussen (partiuavhengig)

90947964

bjornmussen@live.no

  1. Catrin Bråten

41647748

Catrin83@outlook.com

  1. Knut Andre Waaler

75184450

k.waaler@online.no

  1. Tina E. Brennbakk

 

tinja@hotmail.no

  1. Paul-Jørgen M. Pettersen

47377522

 

 

 

ARBEIDERPARTIET

Telefon

 

Asgeir Almås

97660466

asgeir.almaas@icloud.com

Lisbeth Krutnes

91573958

lisbeth.krutnes@hattfjelldal.kommune.no

Finn Ove Hofstad

92643509

finn.ove.hofstad@avinor.no

Sølvi Andersen

99049415

solvi.andersen60@gmail.com

Rigmor Sørdal

90054338

rigmorsordal@hotmail.no

Anja Kastnes

99487797

anjakastnes@gmail.com

Ann Lisbeth Slettbakk

97634218

Ann.l.slettbakk@hattfjelldal.kommune.no

 

 

 

Vararepresentanter

 

 

  1. Stian Alfred Bråten

91629354

Stian@arbor.no

  1. Wiggo Bråten

41568990

wbr@statskog.no

  1. Mona T. Fagervold

99124645

monafagervold@hotmail.com

  1. Inger Johanne Olsen

75184201

Ij.olsen@hotmail.com

  1. Aslak Anta Jåma

91746347

Aslak.jaama@hotmail.com

  1. Gunhild Nerli

92235469

gunhildapus@hotmail.com

 

 

 

 

 

SOSIALISTISK VENSTREPARTI

Hilde Anita Bråten

41930515

hildebraten@hotmail.com

 

 

 

Vararepresentanter

 

 

  1. Louise Fontain

46859964

louifont@online.no

  1. Ansgar Kleven

45618350

ansgar@helgelandmuseum.no

  1. Ketil Sjøvoll

95841059

ketil.sjovoll@hattfjelldal-kommune.no

  1. Inger J. Linerud

97619262

ingerlinerud@hotmail.com

 

 

 

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
Web levert av CustomPublish AS